شاخ به شاخ شدن زانتیاها و وخامت حال ۸ مصدوم

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برخورد وحشتناک دو دستگاه خودروی زانتیا با ۸ مصدوم خبر داد.

به گزارش ایسنا کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی اورژانس استان جلال‌پوران فرد با بیان اینکه این تصادف در ساعت ۱۹ و ۳۸ دقیقه پنجشنبه شب به مرکز اورژانس یاسوج اطلاع داده شد، گفت: بلافاصله سه دستگاه آمبولانس از مناطق مارگون، دمچنار و پاتاوه به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این تصادف در ۵ کیلومتری پتروشیمی سقاوه مارگون با برخورد شاخ به شاخ شدن دو خودروی زانتیا به وقوع پیوست افزود: به علت آسیب های شدید و وضعیت بد حال هر ۸ مصدوم سرنشینان دو خودرو توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

پوران فرد اضافه کرد: وضعیت مصدومان بدحال گزارش شده است.

انحراف خونین پژو۴۰۵ در کمربندی یاسوج_اصفهان

به گزارش ایسنا، رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از انحراف خودروی پژوی ۴۰۵ در کمربند یاسوج به اصفهان و ۵ نفر مصدوم خبرداد.

پوران فرد افزود: این حادثه در ساعت ۱۸ و ۱۹ دقیقه روز پنجشنبه، ۱۳ دی ماه سالجاری به وقوع پیوست که ۵ مصدوم درپی داشت.

وی اظهار کرد: در پی اعلام این خبر بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که بعد از اقدامات اولیه اورژانسی سه مصدوم را در محل مداوای سرپایی و دو مصدوم دیگر را جهت بررسی های پزشکی بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.

نوشتن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *